TWEEDE KANS ACT Koppelingsset Stage 1 224mm Mitsubishi Eclipse

SKU
S505
Nog maar 1 op voorraad
  • Op werkdagen voor 16:00 besteld, dezelfde dag verstuurd
Regular Price € 710,00 Special Price € 299,00
  • Gratis verzending vanaf € 175,- Normaal vanaf € 6,95 per bestelling.
  • Niet tevreden? Je hebt altijd 14 dagen bedenktijd om je aankoop te retourneren.
  • Professioneel advies nodig? Start een live chat of stuur een mail naar [email protected]
Meer informatie
Meer informatie
SKUS505
MerkACT
CertificaatGeen certificaat
FabrikantcodeDN5-HDSS
MontagemateriaalJa
AantalComplete Set
Auto Merk NaamMitsubishi
Auto Model NaamEclipse
UniverseelNee
VersieStage 1
Diameter224 mm
Technische DetailsDit product is gemonteerd, maar niet gebruikt. Aantal spiebanen: 17. Koppelvermogen 420 Nm, 65% boven standaard/OE. Inclusief drukgroep, koppelingsplaat, druklager en centreerpen.
Geschikt voor
Beschrijving

DIT IS EEN GEBRUIKT PRODUCT

Modeltoepassing:
1995-1999 Eclipse GS/RS 2.0 Niet-turbo

Let op: Ombouwset - Vervangt modulaire koppeling. ACT-vliegwiel vereist (niet inbegrepen in de set).

Aanbevolen voor gebruik op straat en tijdens races.
Hoogwaardige organische wrijvingsmaterialen zijn hittebestendig, herstellen sneller van oververhitting en voorkomen kromtrekken van contactvlakken.
Een licht tot gemiddeld pedaalgevoel; soepele interactie met het ratelen van de standaard tot lage versnelling.

Deze Performance Street Kit is voorzien van ACT's populairste Heavy Duty drukplaat en populairste straatremschijf. ACT Heavy Duty drukplaten maken gebruik van een exclusief membraanontwerp om de klembelasting te verhogen, de doorbuiging te verminderen en de levensduur van de koppeling te maximaliseren. Alle membranen ondergaan een exclusief vierfasen warmtebehandelingsproces voor ongeëvenaarde prestaties. ACT drukplaten hebben een nauwkeurig gestanste afdekking voor stijfheid en consistentie. De Performance Street schijven van ACT zijn de populairste schijven. Ze zijn gemaakt van hoogwaardige organische materialen met een hoger kopergehalte voor betere warmteoverdracht en een stalen voering voor een hogere barststerkte en duurzaamheid. Deze schijven hebben een verminderde marcel voor sneller schakelen, als aanvulling op ACT drukplaten. Stille werking met verhoogde sterkte en betrouwbaarheid.

Veercentrum;membraan;drukgroep;koppelingsplaat
Alle ACT-drukplaten zijn dynamisch computergestuurd gebalanceerd voor een soepele werking bij hoge toerentallen. Een langere levensduur van de koppeling wordt bereikt dankzij het exclusieve membraanontwerp van ACT.

Reviews
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over:TWEEDE KANS ACT Koppelingsset Stage 1 224mm Mitsubishi Eclipse
Uw waardering