- Gratis verzending vanaf € 175,- Normaal vanaf € 6,95 per bestelling.
- Niet tevreden? Je hebt altijd 14 dagen bedenktijd om je aankoop te retourneren.
- Professioneel advies nodig? Start een live chat of stuur een mail naar [email protected]
Meer informatie
| SKU | 162678 |
|---|---|
| Merk | K-Tuned |
| Certificaat | Geen certificaat |
| Fabrikantcode | KTD-TRO-RCE |
| Montagemateriaal | Nee |
| Auto Merk Naam | Honda |
| Auto Model Naam | Civic |
| Universeel | Nee |
| Technische Details | Werkt niet met BC Racing Extreme Low coilovers<br /> Wordt per paar verkocht |
Geschikt voor
Beschrijving
Toepassingen:
2001 - 2005 Honda Civic (EM2/EP3/ES1)
2002 - 2006 Acura RSX
Opmerking:
Werkt niet met BC Racing Extreme Low coilovers
Wordt per paar verkocht
Nieuw, geüpdatet ontwerp voor binnen- en buitenzijde. Het nieuwe ontwerp heeft één linkse en één rechtse schroefdraad voor eenvoudige afstelling. Door de middenstang linksom of rechtsom te draaien, verkort of verlengt u beide zijden tegelijk.
Sferische spoorstangen zijn uitsluitend bedoeld voor racegebruik. Onze vervangende spoorstang is voorzien van een sferisch (uniball) lager dat zorgt voor nauwkeurigere beweging en betere wegligging. De complete set biedt meer verstelmogelijkheid om ‘plowing’ (onderstuur) te voorkomen, wat vaak voorkomt bij het verlagen van uw RSX doordat de spoorstang te lang is.
Oude, versleten bussen verminderen het stuurgevoel en de wegligging drastisch. Het vervangen van versleten bussen en ophangingsdelen kan een oudere auto weer als nieuw laten aanvoelen. Onze rubber bussen hebben een hogere Shore-hardheid dan OEM en zijn ontworpen om lang mee te gaan. Sferische lagers zijn perfect voor raceauto’s die een stijve lagering nodig hebben met een soepele beweging van de ophangingscomponenten.
Neem bij vragen over de passing gerust contact met ons op
Reviews
Schrijf uw eigen review

