- Gratis verzending vanaf € 175,- Normaal vanaf € 6,95 per bestelling.
- Niet tevreden? Je hebt altijd 14 dagen bedenktijd om je aankoop te retourneren.
- Professioneel advies nodig? Start een live chat of stuur een mail naar [email protected]
SKU | 131640 |
---|---|
Merk | Blox Racing |
Fabrikantcode | BXIM-00220 |
Montagemateriaal | Nee |
Aantal | 1 Stuk |
Stijl | DBW |
Auto Merk Naam | Honda |
Auto Model Naam | Civic |
Materiaal | Aluminium |
Universeel | Nee |
Diameter | 56 mm |
Technische Details | Drive-by-wire Directe pasvorm |
Eén gebied waar de L15B7 direct verbetering nodig had, was het gasklephuis. Het OEM-gasklephuis meet 56 mm bij de opening, maar loopt taps toe tot een smalle 50,5 mm bij het spruitstuk. Deze tapsheid verstikt de inkomende lucht en berooft de motor van potentieel vermogen.
De nieuwste gasklephuizen van BLOX Racing zijn verkrijgbaar in boringen van 56 mm en 58 mm, met minimale tapsheid. Elk is CNC-gefreesd uit billet aluminium en bevat een nieuwe drive-by-wire motor. BLOX Racing heeft maandenlang tests op de weg uitgevoerd om er zeker van te zijn dat er geen corruptie was tussen de drive-by-wire motor en ECU.
De grotere gasklephuizen bieden een toename in luchtstroom, wat resulteert in extra pk's en koppelwinst. Gasklephuizen bevatten hardware en hergebruiken de O-ringpakking van de fabriek.
Alleen voor off-road gebruik.
Vergelijkingen
- Kolf: de opening meet 56 mm en loopt taps toe tot 50,5 mm
- 56mm: de opening meet 58mm en loopt taps toe tot 56mm (+11% groter dan de standaardmaat)
- 58mm: de opening meet 59mm en loopt taps toe tot 58mm (+15% groter dan de standaardmaat)